South Dakota

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w South Dakota

Nieruchomość na sprzedaż w Południowej Dakocie

Południowa Dakota to rozległy, słabo zaludniony kraj na środkowym zachodzie Stanów Zjednoczonych. Oto spektakularny Las Narodowy Black Hills, gdzie znajdują się dwa zabytki wyrzeźbione w granitowej skale: Mount Rushmore na cześć czterech amerykańskich prezydentów oraz pomnik Crazy Horse, który przypomina słynnego wodza plemiennego.

Jej stolicą jest Pierre. Południowa Dakota graniczy na północ z Dakotą Północną, na południe z Nebraską, na wschód od Iowa i Minnesota, na zachodzie z Wyoming i Montaną.

Południowa Dakota ma trzeci najwyższy odsetek rdzennych Amerykanów w kraju po Alasce i Nowym Meksyku. Wiele z nich pochodzi z plemion Dakota, Lakota i Nakota, które razem tworzą Naród Siouxów.

Rynki nieruchomości w całym kraju są z pewnością bardziej aktywne tego lata, a antagonizm nabywców przejawia się w wielu szybkich obrotach powyżej ceny wywoławczej. Średnia cena sprzedaży nieruchomości na sprzedaż w Dakocie Południowej wzrosła o 6,5%.

Nieruchomości na ceny sprzedaży w Dakocie Południowej są nawet bardziej narażone na wzrost niż te, które nie zostały jeszcze zarejestrowane, ale sprzedaż i nowe aukcje mogą zakończyć lato wzrostem. Nadal jest więcej nabywców niż sprzedawców nieruchomości na sprzedaż w Południowej Dakocie w większości kategorii cenowych i mieszkaniowych, więc ceny będą nadal rosły, dopóki sytuacja się nie zmieni. W okresie 12 miesięcy od lipca 2017 r. Do czerwca 2018 r. Sprzedaż oczekująca w regionie Sioux Falls wzrosła o 5,1%.

Również Rapid City to ciekawe miejsce, w którym szukasz nieruchomości na sprzedaż w Południowej Dakocie. Istnieją typowe budynki i wiele możliwości dla osób, które szukają dobrej inwestycji w nieruchomości na sprzedaż w Południowej Dakocie

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 17017

Sprzedaż Ponad 5 sypialni, South Dakota, Sioux Falls, Sioux Falls, Sioux Falls

Reserved negotiation
Sprzedaż
Ponad 5 sypialni

58 m²
doskonały
UNAVAILABLE
Cod. 7125

Sprzedaż Teren rolniczy, South Dakota, Pierre, Pierre, Pierre

65,519.57PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

25 m²
Grunt na sprzedaż! 100 ft x 200 stóp. Nice area. Publiczny wodę, gaz i elektryczne dostępne. Również wiele obok jest dostępna!
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB